• Blik
 • Szybkie przelewy
 • Karty płatnicze
 • Kurier GLS (płacę teraz): 20,00 zł
 • InPost Kurier: 18,00 zł
 • Paczkomaty InPost: 13,00 zł
 • Dla zamówień o wartości co najmniej 150 zł wysyłka jest darmowa

Realizacja zamówień wynosi zazwyczaj do 4 dni roboczych. O dodatkowych możliwych utrudnieniach związanych z realizacją zamówień powiadamiamy indywidualnie, dlatego prosimy o podawanie prawdziwych danych kontaktowych.

Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie do momentu przekazania firmie transportowej. Przesyłki wysyłamy w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.
Po skompletowaniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o wysłaniu paczki wraz z numerem listu przewozowego od firmy kurierskiej. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 2 dni roboczych dla przesyłek na terenie Polski.

PAMIĘTAJ:
Zakupione towary są produkowane na bieżąco indywidualnie do każdego zamówienia w naszej firmie produkcyjnej w Gdańsku, dlatego nie ma możłiwości natychmiastowej realizacji. Czas uzależniony jest od ilości zamówień do zrealizowania. Jeżeli potrzebujesz pilnie zamówiony produkt – poinformuj nas o tym w “uwagach do zamówienia”.
Sprawdź przesyłkę przed odbiorem w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia dostawy prosimy o spisanie protokołu z kurierem oraz o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (BOK) naszego sklepu.

INFORMACJE DODATKOWE:
Jeżeli masz jakieś prośby do zamówienia odnośnie np.bileciku do zamówienia czy życzeń z różnych okazji. Nie krępuj się poinformuj nas o tym w “uwagach do zamówienia” lub w osobnym email.

Jeżeli nie odbieramy telefonu w danym momencie oznacza to, że właśnie realizujemy zamówienie i oddzwonimy jak to tylko będzie możliwe.

W przypadku anulowania zamówienia nim dojedzie do wysyłki sklep zwraca całość uiszczonej należności.

Klient ma prawo do zwrotu kupionego przedmiotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od momentu otrzymania przesyłki. Produkt nie może posiadać śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki. Koszty przesyłki związane ze zwrotem ponosi kupujący. Sklep zwraca należność za produkt ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Odsyłając produkt prosimy o dopisanie w uwagach na etykiecie lub opakowanie zwrot/reklamacja Coronazione.

Każdy produkt posiada 1 rok gwarancji producenta, która jest rozpatrywana w ciągu 21 dni od momentu otrzymania zareklamowanego przedmiotu. Pozytywne rozpatrzenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne dotyczące wad ukrytych lub mechanicznych. Produkt należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Naprawie podlegają pierwsze 2 zgłoszenia. Za 3 razem wymieniamy produkt na nowy – taki sam lub w przypadku braku w magazynie z powodu likwidacji kolekcji na podobny produkt. O rozpatrzeniu reklamacji sklep informuje w wiadomości email.

Jeżeli gwarant (sklep) wymienił wadliwy produkt na nowy lub dokonał istotnych napraw, termin gwarancji biegnie od nowa od momentu dostarczenia klientowi wymienionej lub naprawionej rzeczy.

Odsyłając produkt w uwagach prosimy o dopisanie w uwagach na etykiecie lub opakowanie zwrot/reklamacja Coronazione.

FIRMA KURIERSKA GLS:

Aby sprawdzić co dzieje się z nadaną przez nas przesyłką wystarczy:

 • wejść na stronę GLS TUTAJ,
 • wpisać numer przesyłki i potwierdzić,
 • po chwili otrzymasz informacje na temat lokalizacji przesyłki.

FIRMA KURIERSKA InPost/Paczkomaty InPost:

Aby sprawdzić co dzieje się z nadaną przez nas przesyłką wystarczy:

 • wejść na stronę Inpost TUTAJ,
 • wpisać numer przesyłki i potwierdzić,
 • po chwili otrzymasz informacje na temat lokalizacji przesyłki.

Uprzejmie informujemy, że nr przesyłek wysyłane są bezpośrednio przez firmy kurierskie na wskazany e-mail lub nr telefonu. W tym celu prosimy o podawanie prawdziwych danych. Jeżeli nie otrzymałeś mimo wszystko nr przesyłki i nie dotarła ona do ciebie w ciągu 4 dni roboczych od złożenia zamówienia prosimy o kontakt