Zacznij z nami budować
świadomość swojej marki!

Ogranicza nas tylko
nasza wyobraźnia

Niezwykle ważne jest, by produkty firmowe odzwierciedlały ducha firmy, wiązały się z profilem jej działalności. Już nie tylko budziły pozytywne skojarzenia z marką, ale także z filozofią i wartościami, jakimi kieruje się firma. Produkty Coronazione mogą służyć jako wzór/inspiracja dla Twojej marki. Każdy z naszych produktów Jesteśmy w stanie spersonalizować pod Twoją firmę.

Istotą spersonalizowanych produktów jest utrwalenie pozytywnego wizerunku marki w oczach klienta: budując lojalność i chęć ponownego skorzystania z danej oferty.
Zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze i projektowaniu "gadżetów", a gdy takie jest życzenie klienta, samodzielnie opracowujemy zestaw produktów odpowiedni dla danej firmy czy marki.

Co oferujemy:

Odszycie produktu

projektowanie odzieży wymaga sporo pracy, a jednym z najważniejszych etapów całego przedsięwzięcia jest odszywanie prototypów odzieży. Udzielimy fachowego doradztwa z zakresu wyboru tkanin czy krojów, a także przeprowadzimy klienta przez cały etap tworzenia odzieży: od stworzenia szablonów po wykonanie pełnej kolekcji. Nasze projekty nie są zwykłymi kawałkami materiału. Niosą określony przekaz, ich powstanie ma sens.

Nadruki sitodrukowe

sitodruk jest powszechnie stosowaną metodą nadruku, której szerokie zastosowanie nie ogranicza się tylko do odzieży. Charakteryzuje się niespotykaną trwałością oraz możliwością uzyskania ciekawych i niestandardowych efektów. Możliwość uzyskania efektów specjalnych, np. druku wypukłego, brokatowego, złocenia, efektu zamszu, efektu wody, skórki pomarańczowej czy nadruku fluorescencyjnego lub luminescencyjnego.

Transfer sitodrukowy

cechuje się wysoką jakością i trwałością na materiałach, dzięki czemu nadruki na tkaninie zachowują żywe barwy nawet po wielu praniach.

Haft komputerowy

uważany za najszlachetniejszą formę znakowania produktów. Jest to niewątpliwie bardzo trwała metoda znakowania przede wszystkim odzieży i tekstyliów (bluzy, czapki, koszulki itp.). Możemy uzyskać również nietypowe efekty (3D, błyszczące, ognioodporne), które odporne są na pranie, ścieranie, prasowanie.

Warto wspomnieć, że ciekawym i bardzo estetycznym rozwiązaniem jest również tzw. aplikacja (naszywka), czyli podłoże pod wzór materiału o różnym kolorze i składzie, który potem tworzy tło haftu.

Nadruki cyfrowe

innowacyjny druk UV, klasyfikowany jako druk cyfrowy, jest technologią wszechstronną, uniwersalną i efektywną zarówno cenowo, jak i jakościowo. Nadruki cyfrowe mają szerokie zastosowanie — ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Szkło, aluminium, metal, drewno, plastik, pcv, plexi, karton, MDF — to tylko część długiej listy możliwości druku UV. Dodatkowo można drukować na okrągło na cylindrycznych i zakrzywionych powierzchniach, typu szklanki, bidony i butelki, z metalu, szkła, a nawet z tworzyw sztucznych wrażliwych na gorąco.

Hot stamping

to nic innego jak tłoczenie na gorąco — elegancja i trwałość znakowania na skórze. Metoda ta zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów poszukujących eleganckiego i trwałego rozwiązania do personalizowania różnorodnych produktów.

Znakowanie grawerem laserowym

jest niezwykle efektowne, odznacza się niesamowitą dokładnością oraz jest bardzo trwałą metodą znakowania przedmiotów. Technika ta wprawdzie uniemożliwia stosowanie palety kolorów, ale przedmioty grawerowane laserowo są niezwykle eleganckie oraz szlachetne. Można go wykonywać na różnego rodzaju materiałach takich jak metal, papier, silikon, drewno, skóra, skóra ekologiczna, aluminium, szkło, ceramika, akryl, mosiądz i wiele innych.

Nadruki sublimacyjne

wielokolorowe nadruki w jakości fotograficznej, które są niezwykle odporne na pranie, zmywanie, ścieranie czy trudne warunki atmosferyczne. Pełen zadruk o szer. 1,6 m z możliwością wykorzystania tuszów fluorescencyjnych.

Ponadto:

elastomery, piny metalowe, metki odzieżowe: tkane bądź sublimacyjne, hang tagi.

Posiadając 16-letnie doświadczenie w branży odzieżowej, wiemy, jak ważnym elementem na drodze do sukcesu jest wiedza, dlatego chętnie się nią dzielimy z naszymi partnerami.

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, dla których nie ma zadań niemożliwych. Zapraszamy do Kontaktu